Кормові добавки, підкислювач, адсорбент мікотоксинів, пропіленгліколь, буфер рубця для ВРХ, дріжджі спиртові деактивовані, олаквіндокс, вітамінний бленд, кальцітон Органік купити

Кормові добавки для тварин купити від виробника Шенкон.

Адсорбенти мікотоксинів з гепатопротектором для кормів профілактичної та лікувальної дії купити

 В основі продуктів лежать гідратованих натрій-кальцій-алюмосилікати (HSCAS), клітинні стінки дріжджів (пребіотики), силімарин та ефірні масла лікарських трав. За рахунок такого набору компонентів дані адсорбенти пов'язують широкий спектр мікотоксинів, а також відновлюють клітини печінки і підвищують загальний імунітет тварини.

Дріжджі спиртові деактивовані DDGS купити - це суха концентрована біомаса дріжджових клітин, спеціально вирощених на сировину після спиртового бродіння DDGS для годівлі сільськогосподарських, хутрових, домашніх тварин, птиці та риби. При виготовленні даного продукту застосовується високотехнологічний процес ферментації, при якій продукт обробляється специфічними живими бактеріями і ферментує протягом 72 годин. Як штампів-продуцентів використовуються культури роду saccharomyces. Завдяки процесу дріжджовий білок перетравлюється і засвоюється на 95% в організмі тварин. Великі прирости, міцне здоров'я, висока продуктивність.

Кальцітон Органік (буфер підтримки рН рубця, органічний аналог трикальций фостфат) Органічна кальцій-фосфорна добавка для тварин купіть- виготовляється за технологією «Sea-Сар». В основі продукту лежать скам'янілі корали і водорості - природне джерело кальцію, фосфору, магнію та інших мінералів. Ці морські водорості добувають в екологічно чистих, непошкоджених цивілізацією, надрах північній частині Атлантичного океану. Для кращого засвоєння кальцію і фосфору «Кальцітон Органік» збагачений натуральним вітаміном Д3.

Підкислювач кормової купити Анімалацід L жідкій- це комплекс органічних кислот і їх солей. Рекомендується для додавання в воду і корм всім видам і віковими групами моно шлункових тварин і птиці, особливо у продуктивні і стресові періоди. Сприяє пригніченню росту і розвитку E.coil, Salmonella, Campilobacter, Pseudomonas, при цьому зменшуючи загальний вплив патогенної мікрофлори на організм тварини.Cоєвий ферментативний концентрат СФК (СП 52-55%)

30 грн.
Хіт

Дріжджі спиртові деактивовані DDGS

15 грн.
Хіт

Кальцитон Органік (буфер підтримки рН рубця, органічний аналог трикальцій фостфат)

15 грн.

Лізин виробництво Китай або Індонезія

72 грн.

Метіонін виробництво Китай або Індонезія

127 грн.
Новинка

Монокальційфосфат, виробництво Литва

53 грн.

Підкислювач кормовий Анімалацид L рідкий, 8 кислот і 2 солі кислот

105 грн.

Підкислювач кормовий Анімалацид S сухий, 8 кислот і 2 солі кислот

102 грн.

Підкислювач кормовий Анімалацид SS сухий, 4 кислоти і 1 сіль кислоти

97 грн.
Новинка

Соєва макуха

Ціну уточнюйте
Показано з 1 по 12 із 13 (всього сторінок: 2)