breadcrumbs_revolution_theme

Наш магазин https://shencon.com.ua/ представляє широкий асортимент комбікормів, БМВД експортної якості під торговою маркою «Shencon Corp.»

ТОВ «Shencon Corp.» — це компанія, що спеціалізується на розробці і виробництві кормів і кормових добавок для тваринництва, замінників цільного та знежиреного молока, а також у розпорядженні компанії є власна тваринницька ферма на якій ми перш ніж випустити новий продукт на ринок здійснюємо контроль на практиці, серед власних тварин. Фахівці «Shencon Corp.» постійно відстежують досягнення науки і практики та коректують свою діяльність відповідно до найбільш перспективних тенденцій в розвитку галузі і характерних проблем кормової бази конкретного споживача. Досвід роботи і висока кваліфікація співробітників дозволяють нам розробляти індивідуальні рецепти замінників цільного та знежиреного молока, комплексних преміксів під конкретні види, кроси і рівні продуктивності, а також балансуючі концентрати (БМВД) для максимального використання живильних речовин виходячи з сировинної бази замовника. Технологія виробництва забезпечує високе збереження складових нашої продукції, а система оптимізації замовлень мінімізує зберігання продукції на складі до її постачання замовнику. За допомогою наших незначних зусиль ми робимо свій щоденний вклад в побудову кращого майбутнього. Ми цінуємо кожного нашого клієнта.

МЕТА КОМПАНІЇ «SHENCON Corp.» — ПРАЦЮВАТИ НА ДОБРО ЛЮДЯМ!

Мета компанії «Shencon Corp.» — працювати на добро людям, сприяти поліпшенню здоров’я і продуктивності тварин, додаючи живильну цінність в корми. Використовуючи сучасні технології і новітнє устаткування, «Shencon Corp.» пропонує ефективні альтернативи для вирішення багаточисельних проблем, що стоять перед кормовою індустрією. Наша продукція забезпечує продуктивність тварин, прибуток для споживачів і є безпечною для довкілля і людей. Якість продукції «Shencon Corp.» — це наш пріоритет. Компанія «Shencon Corp.» не прагне виграти в ціновій конкуренції. Ми прагнемо бути першими в якості, зробивши процес контролю якості на всіх етапах виробництва нашої продукції. Ми працюємо лише з надійними постачальниками сировини, випускаємо продукцію по державних стандартах, працюємо на сучасному устаткуванні, здійснюємо контроль якості вхідної сировини і готової продукції!

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ:

Виробництво преміксів, кормів та концентратів;

Виробництво замінників цілісного та знежиреного молока;

Тваринництво (Вирощування та продаж);

Тогівля зерновими;

Логістика та транспорт.

ШУКАЄМО ПАРТНЕРІВ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ, СПІВПРАЦІ І РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ, КРАЇНАХ СНД, ЄВРОПІ І ПО ВСЬОМУ СВІТУ!